Lajme

Gjuan me armë nga vetura, shoqërohet në polici

Autori: Gazeta inFokus 10:00 | 25 October 2021

Në Komoran të Gllogocit mbrëmë është shoqëruar në stacionin policor një i dyshuar, pasi nga vetura ka shtënë disa herë me pistoletë me gaz.

Policia njofton se pistoleta me tre fishekë është konfiskuar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

 

Të tjera