Lajme

Gjuan me armë për të frikësuar hajnat

Autori: Gazeta inFokus 10:40 | 03 May 2017

Policia e Kosovës ka arrestuar një person që ka gjuajtur me armë zjarri kur ka vërejtur se hajnat po i vidhnin në shtëpi.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Drejtë të Istogut, transmeton Infokusi.com

Gjatë intervistimit i dyshuari ka pranuar se ka shtënë me armë dhe sipas tij arma është pronë e dhëndrit të tij

Njësiti policor ka konfiskuar një armë gjuetie prodhim turk si dhe lejen valide të armës. Pas intervistimit me  urdhër të prokurori i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./INFOKUSI

 

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera