Lajme

Gjuajte me armë te Liqeni i Badovcit, dyshohet për të plagosur

Autori: Gazeta inFokus 17:06 | 01 May 2022

Në fshatin Mramor të Prishtinës, saktësisht te Liqeni i Badovcit ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Sipas burimeve të Indeksonline, dyshohet për të plagosur.

Gazeta ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.

Të tjera