Rozë

Gjoksin sa kokën, kjo është Enca

Autori: Gazeta inFokus 16:07 | 22 February 2021

Krenaria më e madhe e Encës është gjoksi. Kështu së paku duket në postimet ku shfaqet këngëtarja shqiptare.

Fakti që ajo e ekspozon aq shumë dhe e vë në pah në secilin postim, është një sinjal se gjoksi i madh është “pasuri” e Encës.

Këtë e ka dëshmuar edhe në foton e fundit ku njëra *icë e saj, duket po aq sa koka e këngëtares.

Të tjera