Rozë

Gjithmonë e zhveshur, ky është rasti i parë kur u veshë Tayna

Autori: Gazeta inFokus 15:48 | 15 October 2020

E kemi parë çdo herë atraktive e në top formë. Sidomos kohët e fundit kur është duke e tepruar me ekspozimin e tepër të trupit.

Flasim për rep artisten Tayna, e cila kohët e fundit e ka lidhur publikun ngushtë pas vetes

Tayna vazhdon ta ketë vëmendjen e tyre edhe kur s’lanson këngë. Me anë të postimeve të zjarrta në rrjetet sociale ajo ka bërë që fansat të interesohen non-stop për të.

Së fundmi reperja ka ndarë disa momente ngjatë karrierës e udhëtimeve të saj, ku padyshim që zgjoi kureshtje të madhe.

E meqë e kemi parë çdo herë të zhveshur Tayna tregon se vetëm njëherë gjatë këtyre viteve është veshur dhe këtë e mban mend mirë.

Por a thua kush e shtyu meqë ajo ka shkruar “Pos qitu m’paten shti mu vesh”.

Të tjera