Lajme

Gjilanasi i dehur i hyn në shtëpi ish gruas dhe e kërcënon atë

Autori: Gazeta inFokus 09:14 | 09 July 2021

Gjatë ditës së djeshme është arrestuar një person në Gjilan.

Lajmi është bërë i ditur përmes raportit 24 orësh, ku thuhet se i dyshuari është arrestuar pasi që në gjendje të dehur kishte shkuar te shtëpia e ish-bashkëshortes dhe e kishte kërcënuar atë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje, thuhet në raport.

“Gjilan 08.07.2021 – 12:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në gjendje të dehur kishte shkuar te shtëpia e ish bashkëshortes viktimës femër kosovare dhe e kishte kanosur. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

Të tjera