Lajme

Gjilanasi arrestohet pasi frikësoi të miturën se do ti publikoj fotografi intime

Autori: Gazeta inFokus 10:04 | 18 November 2020

Një i dyshuar është arrestuar në Gjilan  pasi që ka marrë fotot intime të viktimës femër kosovare e mitur, edhe ka frikësuar viktimën se do t’ia publikojë fotot, shkruan Gazeta inFokus.

Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës në raportin 24 orësh, ku sipas tyre me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje dhe si provë materiale është konfiskuar një telefon mobil./Gazeta inFokus/

Të tjera