Rozë

Gjiko dhe Elita bëhen prindër për herë të dytë, ky është emrin që ia vendosen vajzës së tyre

Autori: Gazeta inFokus 15:49 | 04 March 2021

Rep-artisti, Asdren Gjikolli dhe bashkëshortja e tij, Elita Rudi, janë bërë prindër për herë të dytë, shkruan Gazeta inFokus.

Prezantuesja ka sjellë në jetë një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin, Bota.

Çiftii njohur i showbizit shqiptar kanë edhe një djalë me emrin Zëri./Gazeta inFokus/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Të tjera