Sport

Gjermani – Zvicër, ky është vendimi për Xhakën e Shaqirin

Autori: Gazeta inFokus 20:14 | 13 October 2020

Gjermani dhe Zvicra takohen në kuadër të xhiros së katërt të grupit të katërt të Ligës A të Kombeve, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 20:45 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Rhein Energie Stadion’ në Koln.

Para pak minutave të dy trajnerët i kanë publikuar formacionet zyrtare të këtij ballafaqimi.

Dy futbollistët me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri, e nisin këtë sfidë nga minuta e parë për Zvicrën.

Më poshtë keni 11-shet startuese të këtij dueli./Gazeta inFokus/

Të tjera