Lajme

Gjendet trupi i pajete në lum

Autori: Gazeta inFokus 11:27 | 01 May 2017

Policia e Kosovës ka njoftuar se është gjetur një trup i pajetë i një femre në lumin Erenik të Gjakovës.

Vdekja është konstatuar nga ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, transmeton infokusi.com

Njësit policore dhe prokurori kanë dal në vend të ngjarjes dhe trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion/INFOKUSI

 

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera