Lajme

Gjendet tri mjete të pashpërthyera në Ferizaj

Autori: Gazeta inFokus 09:25 | 05 May 2022

Një person nga Ferizaj ka njoftuar se gjatë disa punimeve në një objekt, kanë gjetur tri mjete të dyshuara shpërthyese, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas Policisë së Kosovës rasti është raportuar gjatë të mërkurës në fshatin Rakaj të Ferizajt.

“Njësia për deminim e PK-së ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka bërë tërheqje e mjeteve”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Nuk raportohet për ndonjë incident./Gazeta Infokus/

Të tjera