Lajme

Gjendet pa shenja jete një person në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 11:42 | 30 May 2023

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e vet të hënën rreth mesnatës në Fushë Kosovë.

Sipas policisë, njësitet policore, zjarrfikësit dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, ndërkaq rasti vazhdon të hetohet.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

TEB sjellë edhe kartelën prestigjioze VISA Infinite

Të tjera