Lajme

Gjendet pa shenja jete një grua në banesën e vet në Hajvali

Autori: Gazeta inFokus 09:17 | 07 May 2023

Një grua është gjetur pa shenja jete të shtunën rreth orës 14:00 në banesën e vet në Hajvali, shkruan Gazeta Infokus.

Sipas policisë, ndihma e shpejtë e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Pas marrjes së një informate për vdekje të dyshimtë, njësiti policor ka dalë ne vend ngjarjes, ku aty kanë qenë edhe ndihma e shpejtë të cilët kanë konstatuar vdekjen e viktimës femër kosovare, ekipet kompetente dhe IML janë njoftuar. Rasti ka ndodhë në banesën e viktimës”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera