Lajme

Gjendet pa shenja jetë një femër në Suharekë

Autori: Gazeta inFokus 11:08 | 13 January 2020

Një femër është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në Suharekë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante dhe mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e saj.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.

Të tjera