Lajme

Gjendet pa shenja jete një burrë në Vushtrri

Autori: Gazeta inFokus 11:07 | 19 November 2020

Të mërkurën është gjetur një burrë pa shenja jete në fshatin Prelluzhë, të Vushtrrisë, shkruan Gazeta inFokus.

Një dëshmitar ka njoftuar policinë se kishte gjetur pa shenja jete fqinjin e tij.

Rasti po konsiderohet si vdekje e dyshimtë, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet përkatëse dhe mjekësia ligjore.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në obduksion, thuhet në raportin e policisë. /Gazeta inFokus/

Të tjera