Lajme

Gjendet një grua e vdekur në liqenin e Badovcit, policia nis hetimet

Autori: Gazeta inFokus 09:31 | 09 November 2021

Një grua është gjetur pa shenja jetë në liqenin e Badovcit të hënën, shkruan Gazeta Infokus.

Njësia përkatëse ka nxjerr trupin e pa jetë nga uji dhe me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë është dërguar në IML për obduksion.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se në liqe kishte vërejtur një trup të pa jetë”, thuhet në raportin e policisë.

Rasti po cilësohet si hetim i vdekjes. /Gazeta Infokus/

Të tjera