Lajme

Gjendet i vdekur një person në Skenderaj, policia nis hetimet

Autori: Gazeta inFokus 10:36 | 22 November 2021

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Skenderaj, shkruan Gazeta Infokus

Sipas Policisë rasti ka ndodhur mbrëmjen e së dielës, dhe është duke u iniciuar si “Hetim i vdekjes”.

“Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij. Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./Gazeta Infokus/

Të tjera