Lajme

Gjenden eshtra në një qese të najlonit në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 13:34 | 10 June 2021

Një person ka hasur dje në një qese najloni, ku në të kishte eshtra.

Sipas Policisë, eshtrat nuk dihet se kujt i përkasin.

“Njësitë përkatëse policore kanë dal në vendin e ngjarjes dhe është marrë kocka e dyshimtë për mbetje mortore dhe e njëjta është dërguar në IML”, thuhet në njoftim.

Të tjera