Lajme

Gjakovarja e rrah keq burrin e saj, arrestohet nga policia

Autori: Gazeta inFokus 10:49 | 09 October 2021

Një rast i dhunës në familje është raportuar dje në Gjakovë, ku viktimë ka qenë një burrë.

Ky i fundit, sipas raportit të Policisë, është rrahur nga gruaja e tij.

E njëjta është arrestuar nën dyshimin për dhunë ndaj bëshkëshortit.

Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera