Lajme

Gjakovares i vidhen unazat e arit nga gishti

Autori: Gazeta inFokus 10:18 | 08 April 2021

Policia ka njoftuar se gjatë ditës së mërkurë një femër ka raportuar se tre persona e kanë sulmuar dhi i kanë grabitur tri unaza prej ari, shkruan Gazeta inFokus.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Njësia policore ka identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin mashkull Kosovar.

Ndërsa nga i dyshuari bëhet e ditur se janë sekuestruar vetëm dy unaza të arit.

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të policisë. /Gazeta inFokus/

Të tjera