Sport

Giorgio Chiellini dhe Harry Maguire përshëndeten para finales si me qenë vëllezër

Autori: Gazeta inFokus 20:46 | 11 July 2021

Kanë mbetur edhe 10 minuta deri në fillimin e finales së madhe të Kampionatit Evropian ndërmjet Italisë dhe Anglisë, shkruan Gazeta inFokus.

Para nisjes së këtij takimi mbrojtësi i Italisë, Giorgio Chiellini dhe mbrojtësi i Anglisë, Harry Maguire kanë bërë një përshëndetje speciale sikur me qenë vëllezër.

Më poshtë keni momentin kur Chiellini dhe Maguire përshëndeten në tunelin e ‘Wembley Stadium’ në Londër./Gazeta inFokus/

Të tjera