Rozë

Gili feston ditëlindjen, nuk do ta besoni kurrë sa vjeç bën këngëtarja

Autori: Gazeta inFokus 14:54 | 21 May 2020

Ajo ka lindur më 21 Maj të 1966 dhe sot mbush plot 54 vjeç, vitet të cilat këngëtarja i fsheh fare mirë.

Gili ka publikuar në Instagramin e saj një foto mbi të cilën shkruan “Sot ditëlindja ime”, dhe është uruar me qindra herë nga miq e fansa dhe gjithashtu personazhe të tjerë publik.

Të tjera