Rozë

GettBody Korseti magjik që ju dhuron linjën trupore të ëndërruar

Autori: Gazeta inFokus 21:00 | 11 May 2021

Të gjitha duan të kenë trup të përsosur, linja ideale dhe të mahnitshme. Por, për një vijë të tillë trupore duhet punë dhe mund.

Ama, ka edhe diçka që ju ndihmon shumë, një asistent perfekt i linjës së dëshiruar. Është korseti GettBody që ndihmon në theksimin e belit, heqjen e yndyrës së tepërt të barkut dhe përmirësimin e qëndrimit.

Siç kuptojmë, ky korset mrekulli-bërës vjen në dy modele: Fitness dhe Elegancë. Materialin dhe efektin e kanë të njëjtë, por dallojnë tek mënyra e vendosjes me kapëse apo zinxhir. Tani korseti po vjen dhe me dy ngjyra të reja, pink dhe green, në mënyrë që të dukeni sa më moderne dhe elegante në këtë sezonë.

Korseti ka më shumë se një vit që testohet nga Geta Beqa, trajnere fitnesi dhe kampione dhe trajner të tjerë.

Korseti ekskluziv që u shndërrua në dashurinë e madhe për shumë kë, u lansua vitin e kaluar e tashmë gjendet në treg, mund të porositet online dhe transporti bëhet në të gjithë botën.

Të tjera