Rozë

Getinjo publikon foto intime me dy vajza (Foto +16)

Autori: Gazeta inFokus 10:32 | 16 May 2017
Njëri nga artistët e ri i cili depërtoi shumë mirë në tregun e muzikës tonë që nga fillimi i karrierës së tij është edhe Getinjo.

Ai është shumë aktiv në mbrëmje muzikore brenda dhe jashtë vendit, por edhe me angazhime rreth projekteve të reja, shkruan lajmi.net.

Në profilin e tij në Instagram, Getinjo ka publikuar një foto bashkë me dy vajza, ku që të tre shihen gjysmë të zhveshur.

Me këtë foto, ai ka paralajmëruar projektin më të ri, që pritet ta publikojë së shpejti si dhe ka zbuluar pjesë nga ajo këngë.

 

Gazetaria Digjitale – Profesioni i së ardhmës

Të tjera