Rozë

Getinjo filmohet duke ‘rrahur’ të pasmet e një femre

Autori: Gazeta inFokus 20:02 | 13 January 2020

Si duket Getinjo ka kaluar momente mjaft të mira koncertin e fundit.

Në rrjete sociale është duke qarkulluar një video intime e Getinjos me një vajzë të pa identifikuar, shkruan lajmi.net.

Reperi gjatë natës së djeshme kishte qenë në një koncert dhe pran tij afrohet një vajzë emri i të cilës nuk dihet, në video mund të shohim reperin duke i ‘rrahur’ të pasmet e zeshkanes.

Dyshja vazhdojnë të kërcejnë së bashku në mënyrë mjaft sensitive dhe duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Të tjera