Rozë

Geti bëhet romantik: Këto janë fjalët që ia dedikon Marinës

Autori: Gazeta inFokus 23:03 | 08 April 2021

Geti kaloi pasditën me Marinën.

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë ndër çiftet më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Dyshja kohë pas kohe ndajnë fotografi pranë njëri-tjetrit, me të cilat shfaqin momente të bukura që kalojnë bashkë.

Së fundi, ishte Geti ai i cili postoi një foto, ku shfaqet pranë Marinës, ndërsa në mbishkrimin e fotos shkruan” Me shpirtin @marina_vjollca“.

Në mesin e komenteve të shumta, nuk mungoi as ai i moderatores, e cila i shkruan “Shpirti jem je❤️”.

Sa i përket projekteve muzikore, “Hajde te baba” titullohet projekti i fundit i Getit, në duet me Majkun.

Të tjera