Lajme

Gërvalla do të raportojë në Komisionin për Punë të Jashtme

Autori: Gazeta inFokus 06:52 | 25 November 2022

Zëvendëskryeministrja e Kosovës dhe ministrja e Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla, sot do të raportojë në Komisionin për Punë të Jashtme dhe Diasporë të Kuvendit të Kosovës.

Në këtë mbledhje, Gërvalla raporton lidhur me reformën dhe agjendën legjislative në MPJD.

Etiketa:

Të tjera