Rozë

Georgina nuk i ndal pozat provokuese në avionin privat të Cristinao Ronaldos

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 03 October 2023

Georgina ishte shtrirë në një nga sediljet e avionit privat të Cristiano Ronaldos, duke treguar këmbët e saj të gjata.

Një tjetër pozë pasoi me tregimin e dorës dhe stolive të saj.

Dhe e fundit në grupin e ri të fotove dukej se ishte pamja e qiellit nga dritarja e avionit

-Advertisement-

Kujtojmë që përpara të gjitha makinave të shpejta, avionëve privatë, bizhuterive të shtrenjta dhe pallateve të mëdha, Georgina punoi si shoqëruese në një dyqan “Gucci” në Madrid- aty ku ajo u takua me asin e atëhershëm të Real Madridit, Ronaldon.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

MUAJI I RI. FITUESI TJETËR. SHPËRBLIMI I NJEJT 10.000 EURO CASH!!

Të tjera