Rozë

Genta po shkëlqen nga bukuria, pasi u dashurua

Autori: Gazeta inFokus 23:57 | 11 January 2020

Genta Ismajli prej që bëri “të dashur” është zbukuruar

Genta po vazhdon që të shkëlqejë derisa ky vit duket se do të jetë i saj, pasi që ajo ka paralajmëruar shumë projekte të reja gjatë 2020-ës.

Këngëtarja dhe bukuroshja kosovare ka postuar sot një foto ku shihet e bërë më shumë zeshakane, por që i ka tepër hije si grim.

Ajo nuk ka treguar se për çka është rregulluar ajo, për ndonjë klip të ri, apo për ndonjë emision televiziv apo vetëm për të qenë sa me e bukur në daljet me të dashurin e saj.

Të tjera