Rozë

Genta paralajmëron këngën, me një vallëzim provokues-VIDEO

Autori: Gazeta inFokus 14:16 | 14 January 2020

Genta Ismajli ka kohë që ka paralajmëruar këngën e re, e cila do të jetë në bashkëpunim me artistin turk, Eypio.

Këngëtarja shqiptare për finalizimin e projektit të ri po qëndron në Turqi, dhe nga atje ajo ka bërë disa postime rreth kësaj kënge.

Një të tillë e ka bërë edhe së fundi me një video të publikuar në Instagram ku shihet teksa bën një vallëzim atraktiv.

“Pak zgjatje të muskujve, jua dua të gjithëve, kënga e re së shpejti”, ka shkruar Genta në mbishkrimin e videos.

Ndërkohë, kujtojmë se Genta së fundi ka bërë publike lidhjen me biznesmenin turk, Hysein Usta.

View this post on Instagram

Pak zgjatje te muskujve 😅#loveyouall#comingsoon

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli) on

Të tjera