Rozë

Genta Ismajli po bëhet gati për martesë, e konfirmon vetë ajo

Autori: Gazeta inFokus 14:37 | 05 October 2021

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Genta Ismajli është shtatzënë. Ajo dhe partneri i saj, Huseyin Usta, priten shumë shpejt të bëhen prindër për herë të parë.

Por, të mirat që po ju vijnë çiftit nuk kanë të ndalur.

Pak ditë më parë është zbuluar se çifti do të bekohen me binjakë. Ndërkohë, pak më parë me një video të publikuar në Instagram, Genta ka treguar për herë të parë se do të ketë dasmë.

https://www.instagram.com/p/CUo6onzgeN1/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërsa shumë shpejt, ajo dhe biznesmeni turk do të organizojnë edhe një festë ‘baby shower’ për dy bebushat, që pritet të vijnë në jetë.

Të tjera