Sport

Genoa ngushton rezultatin ndaj Juventusit

Autori: Gazeta inFokus 21:31 | 13 January 2021

Juventusi dhe Genoa po luajnë aktualisht në kuadër të 1/8 së finales së Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në ‘Alliazn Stadium’ në Torino, skuadra e Genoas e ka ngushtuar rezultatin 2-1.

Golin për mysafirët e ka shënuar Lennart-Marten Czyborra në minutën e 28’.

Më poshtë keni golin e realizuar nga mbrojtësi gjerman./Gazeta inFokus/

Të tjera