Lajme

Gecaj: U ka hyrë frika keqëbërësve të uritur për rikthim të pushtetit të krimit

Autori: Gazeta inFokus 08:57 | 17 May 2017

Bajram Gecja zyrtar nga LDK, tha se të gjithë ata të cilët dje tradhëtuan kauzën e përbashkët ë LAN (LVAN), për hir të kolltukëve individualë, sot tradhtuan edhe elektoratin e tyre për të njëjtën.

Në një postimi në rrjetin social Facebook Gecaj theksoi se veprimet e fundit të LDK-së janë dinjitoze si dhe bashkimi i forcave progresive kundër atyre të territ, duket tu ketë futur seriozisht frikën në palcë keqbërësve të uritur për rikthim të pushtetit të krimit

I BASHKOJ FRIKA NGA NDËSHKIMI
RANË MASKAT: MARKSISTËT-LENINISTËT (LPK-istët) U RIBASHKUAN
Ata të cilët dje tradhtuan kauzën e përbashkët në LAN (LVAN), për hir të kolltukëve individualë, sot tradhtuan edhe elektoratin e tyre për të njëjtën. Proletarë të bashkuar, këtë herë qytetari përfundimisht do tu japë fytyrës atë grushtin tuaj komunist e t’ju hedh në grumbullin e plehrave të historisë, atje ku u dërgua i tërë komunizmi evropian në fillimin e viteve nëntëdhjeta. Veprimet tona të fundit domethënëse, dinjitoze e kualitative, si dhe bashkimi i forcave progresive kundër atyre te territ, duket tu ketë futur seriozisht frikën në palcë keqbërëseve të uritur për rikthim të pushtetit të krimit. Bashkimi i forcave të errëta nuk ju shpëton dot jo. Do të mbeteni përfundimisht relikt i historisë.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera