Lajme

Gazetari amerikan pozon para një dyqani në Prishtinë që shet kopje të veshjeve të Hillary Clinton

Autori: Gazeta inFokus 21:37 | 07 May 2022

Gazetari amerikan, Benjamin Butterworth ka postuar një fotografi në rrjetin social twitter para një dyqani me veshje në Prishtinë i cili është emëruar me emrin ‘Hillary’.

Buterworth ka thënë se në kryeqytetin e Kosovës, dyqani ‘Hillary’ shet kopje të fustaneve dhe pantallonave të veshura nga Hillary Clinton.

“Përshëndetje nga Hillary, një dyqan në kryeqytetin e Kosovës që shet vetëm kopje të fustaneve dhe pantallonave të veshura [email protected]”, shkroi gazetari amerikan.

Të tjera