Rozë

Gashi tregon datën e lansimit të bashkëpunimit me Chris Brown

Autori: Gazeta inFokus 22:42 | 15 January 2020

Reperi i njohur me prejardhje shqiptare që njihet si ‘Gashi’, së fundmi ka bërë një paralajmërim mjaft interesant për fansat e tij.

Ai pritet që me 24 janar të sjellë bashkëpunimin ‘Safety 2020’ me reperin me fame botërore Chris Brown, si dhe Afro B dhe Dj Snake, përcjellë Indeksonline.

Ky bashkëpunim pritet me padurim nga fansat e reperit, duke qenë se Chris Brown është një emër shumë i njohur në skenën muzikore botërore.

Kujtojmë që Gashi edhe para disa ditësh kishte bërë me dije se do të realizojë këtë bashkëpunim, por tanimë ka dhënë edhe datën e lansimit.

 

Të tjera