Sport

Gareth Bale beson në eksiztencën e alienëve

Autori: Gazeta inFokus 20:15 | 06 April 2021

Sulmuesi uellsian, Gareth Bale, ka deklaruar se beson në eksiztencën e jashtëtokësorëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në një intervistë për kanalin zyrtar të Tottenhamit, 31 vjeçari ka thënë që UFOT janë të vërtetë, madje ai ka thënë se i ka parë vet.

“Sigurisht, ka shume teori komploti dhe ka pamje të UFO-ve që janë publikuar nga qeveria e SHBA-ve. Nuk është false, janë publikuar nga qeveria. Di që disa UFO janë me shumë mundësi gjëra sekrete të qeverive, por në realitet një herë kam parë një. Jam i sigurt që po, 100% ka aliene”, tregon Bale./Gazeta inFokus/

Të tjera