Lajme

Ganimete Musliu: PDK-AAK-NISMA në takim!

Autori: Gazeta inFokus 00:00 | 17 May 2017

Partia Demokratike e Kosovës së bashku me Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe NISMA-n janë duke e mbajtur një takim.

Lajmin për Klan Kosova, e ka konfirmuar Ganimete Musliu ka Partia Demokratike e Kosovës.

“Sigurisht janë duke e mbajt një takim, akoma nuk ka diçka zyrtare për ndonjë koalicion të mundshëm”, ka thënë Musli për klankosova.tv

Etiketa:
Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera