Fokus

Ganimete Abazi shpërthen në lot “Veç shpirti jem edin qysh kom…”

Autori: Gazeta inFokus 17:03 | 28 November 2023

Këngëtarja e njohur Ganimete Abazi, këtë javë e ftuar në emisionin “ZGJOHU”, nën moderimin e Era Berishës, ka treguar me shumë emocione disa vështirësi që i ka hasur në jetë, shkruan Gazeta Infokus.
Ajo në një pjesë ka treguar për jetën e saj personale, dhe paragjykimet që ka hasur në karrierën e saj.
Për të parë rrëfimin nga këngëtarja Ganimete Abazi ndiqeni emisionin e plotë special për festën e 28 Nëntorit në platformën online Youtube, Gazeta Infokus dhe në Facebook, Infokus Plus:/Gazeta Infokus/

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera