Rozë

Gani Gërmia e kërcënon Bucin në Big Brother VIP Kosova 2?

Autori: Gazeta inFokus 12:03 | 20 November 2023

Gani Gërmia dhe Ylli Dervishi që nga fillimi i këtij Big Brother kanë nisur përplasjet me njëri-tjetrin.

Ata shpesh kanë debatuar e madje në shumë raste kanë sjell edhe gjëra nga jashtë.

Kjo pasi të dy njihen dhe duket se kanë kaluar në disa gjëra meqë i përmendin edhe brenda.

-Advertisement-

Në ditën e sotme (e diel), ata janë zënë sërish teksa po qëndronin në oborr me banorët e tjerë.

“Unë kam një bagazh të madh me gjërat e tij. Unë do të të largojë ty nga këtu”, i tha Ganiu, Bucit.

Kjo duket si një kërcënim nga ana e prezantuesit, pasi i thotë se di shumë gjëra për të.

“Se kuptoj se çfarë po thotë, sillu andej”, iu drejtua nga ana tjetër Buci.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Prince Caffe shpërblen Xhemil Skenderin me veturë “Fiat 500”

Të tjera