Lajme

Gani Geci tregon si e kishin rrahur një person së bashku me Sami Lushtakun

Autori: Gazeta inFokus 21:38 | 14 March 2019

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani Geci, ka folur në emisionin “Pressing” për një ngjarje të pa thënë më parë, të ndodhur gjatë luftës në Kosovë.

Geci ka thënë se ai dhe Sami Lushtaku e kishin rrahur një person, të cilin ai e ka quajtur spiunë shqiptar.

“Njëfare shpiuni shqiptar pat thanë që e di se kush i ka vra policët serbë në vitin 1993, edhe unë Sami Lushtaku dhe disa të tjerë patëm shku dhe e patëm rreh atë shpiunin”, ka thënë Geci.

Të tjera