Lajme

Gani Geci flet pas ofertës që i bëri Anton Quni VV-së

Autori: Gazeta inFokus 17:25 | 25 March 2020

Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, ka mbështetur propozimin e Anton Qunit, për mundësinë e dytë të koalicionit.

Ai ka thënë se kjo ofertë është një ofertë e mirë dhe shqiptare.

“Oferta e Anton Qunit është ofertë shqiptare dhe oferta më e mirë në këtë kohë të koronavirusit.”

Të tjera