Rozë

Gabrielle Union tregon format në fustanin e gjelbër me prerje të shumta

Autori: Gazeta inFokus 10:35 | 05 August 2022

Gabrielle Union tregoi figurën e saj në formë me një fustan të gjelbër të hapur të hënën në rrjetet sociale.

49-vjeçarja postoi disa fotografi në Instagram me fustanin që shfaqte rripa të kryqëzuar dhe një të sipërme si bikini së bashku me një fund të bukur.

Gabrielle kishte flokët e saj të errët drejt poshtë dhe mbajti si aksesorë një byzylyk.

Ylli i Hollywood-it më parë ia ka besuar fizikut të saj të dobët dietës, por ende e trajton veten me ëmbëlsira për të pasur ekuilibër.

“Por unë thjesht qëndroj aktive dhe nuk e lë të dalë shumë jashtë kontrollit”, tha ajo për Fitness Magazine në 2020.

“Unë ha më shumë perime, dhe ashtu siç më pëlqen bifteku i rastësishëm, përpiqem të zvogëloj porcionet aktuale”, shtoi Gabrielle.

Gabrielle është e martuar që nga viti 2014 me ish-basketbollistin profesionist Dwyane Wade.

Etiketa:

Të tjera