Sport

Futbollisti kosovar shpërblehet nga klubi i tij

Autori: E.M 13:24 | 12 January 2019

Mbrojtësi kosovar Lorent Sadiku e ka vazhduar kontratën më klubin e tij Kasimpasa, shkruan Gazeta inFokus.

Pas paraqitjeve të mira në Turqi, Kasimpasa e ka shpërblyer kosovarin duke i ofruar vazhdimin e kontratës.

“Jam krenar qe rezultati i paraqitjeve të mira në fushë u shpërblye dhe do te doja ta falënderoja klubin tim Kasimpasa për besimin “, ka shkruar Sadiku në instagram.

Të tjera