Sport

Futbollisti i Manchester Unitedit realizon golin e mbrëmjes në Champions

Autori: Gazeta inFokus 22:25 | 29 September 2021

Manchester Unitedi dhe Villarreali po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së dytë të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e Manchesterit e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 60’.

Golin për ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Alex Telles, i cili shënoi një supergol vollej./Gazeta inFokus/

 

Të tjera