Rozë

Futbollisti i famshëm kërcënon ish-të dashurën Pamela Anderson: Kam foto dhe video

Autori: Gazeta inFokus 08:24 | 16 October 2020

Futbollisti francez Adil Rami përsëri ka mohuar se ishte i dhunshëm ndaj Pamela Anderson pasi ajo e quajti atë një “përbindësh” që po jetonte një “jetë të dyfishtë”.

Ish-qendërmbrojtësi i Milanit dhe Sevilla pretendoi se ai mund të “provojë” se ai nuk ishte i dhunshëm me aktoren e Baywatch me “video dhe fotografi”.

Rami, 34, i cili tani luan për ekipin portugez Boavista, mohoi abuzimin në familje ndërsa fliste për gazetën franceze Le Figaro në lançimin e librit të tij të ri Autopsia.

Ai tha: “Unë e di se çfarë ka dashur të bëjë duke më akuzuar për këtë. Kur dikush flet i pari në mediat sociale, ata ndjehen sikur po thonë të vërtetën absolute.

“Ajo donte të më shtypte. Ajo kurrë nuk bëri një ankesë sepse asgjë nga ato nuk ndodhi kurrë. Unë kam video dhe fotografi që mund të hedhin poshtë atë që ajo tha. Ka mbaruar dhe unë nuk dua të jem më e lidhur me të.”

Të tjera