Sport

Futbollistët e Llapit duke u falur në stadiumin e qytetit në Gjilan (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 22:04 | 29 June 2020

Skuadra e Llapit ka marrë një barazim 2-2 në udhëtim të Gjilani, në duelin e javës së 27-të në Superligë, shkruan Gazeta inFokus.

Të dy golat për llapjanët i shënoi sulmuesi i ri, Valmir Veliu, ndërsa për gjilanasit realizuan Kieta Razak dhe Gerhard Progni.

E përpara kësaj ndeshje, disa nga lojtarët e Llapit janë falur në fushën e stadiumit të qytetit në Gjilan.

Më poshtë keni disa fotografi, ku shihen futbollistët e skuadrës nga Podujeva duke u falur./Gazeta inFokus/

Fotografia e PODUJEVA

Fotografia e PODUJEVA

Fotografia e PODUJEVA

Fotografia e PODUJEVA

Të tjera