Rozë

Fustani transparent ia zbulon trupin Ryvës

Autori: Gazeta inFokus 23:00 | 18 May 2020

Kur është fjala për një femër të kompletuar, Ryva Kajtazi ua kalon të gjithave.

Me stilin e veçantë dhe të dalluar, këngëtarja gjithmonë shfaqet tërheqëse

Duke zgjedhur lloje të ndryshme të fustanave, Ryva gjithmonë e ka dëshmuar që ka një stil unik.

Edhe sot, me storien që ka publikuar në Instagram ajo shihet me një fustan të bukur dhe tejet transparent.

Po ashtu, ky model i fustanit ia zbulon trupin e saj.

Të tjera