Rozë

Fustani pink ia thekson trupin bombë Adelina Ismailit

Autori: Gazeta inFokus 16:42 | 20 November 2020

Diva e muzikës shqiptare Adelina Ismaili gjithmonë është admiruar për stilin e saj dhe veçantinë që e shfaq me anë të postimeve të shumta.

Ajo ka arritur të ketë ndjekës të shumtë në rrjetin social, por të cilët ndan imazhe nga përditshmëria e saj,

Duke qenë pjesë e ekranit televiziv me një emision të ri, ajo gjithmonë po na mahnit me paraqitjet e saj të zjarrta, ku edhe pse nënë e një djali ka arritur të perfeksionohet aq shumë.

E veshur me një fustan pink të shkurtë ajo theksojë trupin bombë.

Përkundër viteve ajo po vazhdon të jetë mjaftë e pëlqyer dhe e komentuar nga fansat e saj, duke iu qëndruar besnike në çdo hap që e bën.

Të tjera