Rozë

Fustani i hapur ia zbulon pa dashje “zogun” Teas

Autori: Gazeta inFokus 20:23 | 24 June 2021

ea Trifoni ka rikthyer përsëri vëmendjen e fansave më një video të publikuar.

Ajo shihet e veshur me një fustan të kaltër teksa përdridh të pasmet, shkruan InfoKosova.

Duke reklamuar fustanin dhe trupin për një moment pa dashje zbulon ‘zogun’.

Për më shumë shiko videon më poshtë.

Të tjera