Lajme

Fushë Kosovë/ Djali rrah babanë

Autori: Gazeta inFokus 09:57 | 04 October 2021

policia e Kosovës ka njoftuar se një person e ka sulmuar fizikisht babain e tij dje në Fushë Kosovë, shkruan Gazeta Sinjali.

Sipas njoftimit, viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Në 24 orët e fundit, përpos këtij rasti, janë raportuar edhe katër raste të tjera të dhunës në familje.

Të tjera